Finansowanie dla spółek

Finansowanie dla spółek pozwala na podjęcie dodatkowych środków w postaci kredytu gotówkowego wypłacanego w całości w gotówce jak i również kredytu inwestycyjnego, który oferuje możliwość podjęcia środków na zakup nowych urządzeń lub finansowania rozwoju firmy.

Oferta kredytu dla spółek pozwala również na konsolidację obecnych zadłużeń w jedną mniejszą ratę z możliwością dobrania dodatkowej gotówki na pozostałe wydatki.  Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu dobrania odpowiednich rozwiązań dla danej spółki.

Skorzystaj z oferty kredytu konsolidacyjnego:

Okres kredytowania do 35 lat,
Zbadanie zdolności kredytowej w 15 minut,
Kredyt realizowany bezpośrednio w banku,
Możliwość konsolidacji wszystkich zobowiązań,
Niskie oprocentowanie kredytu.

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

Zapraszamy do kontaktu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysoką skuteczność w pozyskiwaniu kredytów dla osób indywidualnych firm i rolników. Zobacz jakie warunki kredytowe możemy przygotować właśnie dla Ciebie.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.