Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny to najlepsza forma finansowania zakupu nieruchomości z możliwością spłaty do 35 lat w niskich ratach, której zabezpieczeniem jest hipoteka czyli nieruchomość, którą finansujemy. Kredyt hipoteczny pozwala na finansowania zakupu: nieruchomości, działki, domu jednorodzinnego oraz daje możliwość podjęcia środków na rozpoczęcie budowy. Nasza oferta pozwala na finansowanie do 90% procent zakupionej nieruchomości lub wykonywanej budowy.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży porównujemy oferty kilkudziesięciu banków i wybieramy najlepszą ofertą bez dodatkowych prowizji za usługi dla wnioskującego. Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia zdolności kredytowej i możliwości finansowych.

Skorzystaj z oferty kredytu gotówkowego:

Okres kredytowania do 35 lat,
Finansowanie do 90 % wartości,
Kredyt realizowany bezpośrednio w banku,
Szybkie sprawdzenie zdolności kredytowej,
Niskie oprocentowanie kredytu.

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

Zapraszamy do kontaktu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysoką skuteczność w pozyskiwaniu kredytów dla osób indywidualnych firm i rolników. Zobacz jakie warunki kredytowe możemy przygotować właśnie dla Ciebie.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.