Kredyt pozabankowy

Kredy pozabankowy – to idealna forma finansowania dla osób, które posiadają słabe wyniki finansowe lub posiadają zadłużenia w postaci chwilówek i ich budżet nie pozwala na swobodne spłacenie wszystkich zobowiązań. Kredyty pozabankowe pozwalają nie tylko odzyskać płynność finansową, gdy banki odrzucają nowe wnioski, ale również spłacić wszystkie zobowiązania co skutkuje poprawieniem zdolności kredytowej.

Oferujemy szybkie sprawdzenie zdolności kredytowej w niecałe 15 minut – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy lub czat.

Skorzystaj z oferty kredytu pozabankowego:

Okres kredytowania do 35 lat,
Zbadanie zdolności kredytowej w 15 minut,
Oferta dla osób ze słabszą zdolnością kredytową,
Możliwość konsolidacji wszystkich zobowiązań.

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

Zapraszamy do kontaktu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysoką skuteczność w pozyskiwaniu kredytów dla osób indywidualnych firm i rolników. Zobacz jakie warunki kredytowe możemy przygotować właśnie dla Ciebie.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.