Kredyty gotówkowe dla firm

Kredyt gotówkowy dla firm to jedna z najpopularniejszych sposobów finansowania z możliwością podjęcia środków do 500 tys zł, które jest wypłacane w gotówce z możliwością spłaty do 120 miesięcy. Podczas przygotowywania oferty sprawdzamy oferty kilkudziesięciu banków wybierając przy tym najlepsze warunki kredytowania dla naszych Klientów. Kredyty gotówkowe dla firm pozwalają na wpisania odsetek i prowizji od kosztów prowadzonej działalności gospodarczej, dzięki czemu możemy zmniejszyć zobowiązania podatkowego przez cały okres kredytowania.

Nasza oferta pozwala na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowej oraz przyśpieszenie realizacji wniosku kredytowego, dzięki czemu nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale również cenny czas. Dodatkowym atutem naszej oferty jest brak prowizji za pośrednictwo finansowe, wszystkie prowizje pobieramy bezpośrednio z banku a nie naszych Klientów.

Skorzystaj z oferty kredytu gotówkowego dla firm:

Okres kredytowania do 10 lat,
Możliwość podjęcia gotówki do 500 tys zł,
Kredyt realizowany bezpośrednio w banku,
Szybkie sprawdzenie zdolności kredytowej,
Niskie oprocentowanie kredytu.

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

Zapraszamy do kontaktu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysoką skuteczność w pozyskiwaniu kredytów dla osób indywidualnych firm i rolników. Zobacz jakie warunki kredytowe możemy przygotować właśnie dla Ciebie.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.