Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy to najpopularniejsza forma finansowania dla osób prywatnych, które nie prowadzą działalności gospodarczej, która jest wypłacana w całości w gotówce przez bank na rzecz wnioskodawcy. W naszej ofercie posiadamy oferty kilkudziesięciu banków, dzięki czemu masz pewność najlepszych warunków i niskich prowizji, które pobieramy bezpośrednio z banku.

Bardzo ważnym elementem kredytu gotówkowe jest możliwość podjęcia środków na dowolny cel, dzięki czemu możemy dowolnie gospodarować wypłacona gotówką. W naszej ofercie posiadamy możliwość wypłaty środków w kwocie do 250 tys. zł nawet na 12 lat.

Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia Twojej zdolności kredytowej oraz dopasowania najlepszych warunków kredytowych. Wszystkie konsultacje są całkowicie darmowe, nie pobieramy żadnych prowizji od wnioskodawcy.

Skorzystaj z oferty kredytu gotówkowego:

Okres kredytowania do 12 lat,
Możliwość podjęcia środków do 250.000 zł,
Kredyt realizowany bezpośrednio w banku,
Szybkie sprawdzenie zdolności kredytowej,
Niskie oprocentowanie kredytu.

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

Zapraszamy do kontaktu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysoką skuteczność w pozyskiwaniu kredytów dla osób indywidualnych firm i rolników. Zobacz jakie warunki kredytowe możemy przygotować właśnie dla Ciebie.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.