Kredyt inwestycyjny dla firm

Kredyt inwestycyjny dla firm pozwala na podjęcie dodatkowej gotówki w większej kwocie na rozwój działalności gospodarczej, spółki lub zakup nowego nowego sprzętu niezbędnego do rozwoju obecnej firmy. Kredyt inwestycyjny różni się od kredytu gotówkowego, środki podejmowane w tym kredycie muszą zostać przeznaczone na zdeklarowane wcześniej wydatki lub zakupy, które zostaną wymienione podczas wnioskowania.

Zapraszamy do skorzystania  z darmowej analizy finansowej firmy, która pozwoli oszacować zdolność kredytową i najlepszą ofertę finansowania w kredycie inwestycyjnym.

Skorzystaj z oferty kredytu gotówkowego:

Długi okres kredytowa i wysoka kwota,
Możliwość finansowania zakupu sprzętu i urządzeń,
Kredyt realizowany bezpośrednio w banku,
Szybkie sprawdzenie zdolności kredytowej,
Niskie oprocentowanie kredytu.

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

Zapraszamy do kontaktu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysoką skuteczność w pozyskiwaniu kredytów dla osób indywidualnych firm i rolników. Zobacz jakie warunki kredytowe możemy przygotować właśnie dla Ciebie.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.