Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny pozwala na połączenie wszystkich rat kredytów w jedną mniejszą, która pozwala na wygodniejsze spłacenie podjętych zobowiązań. Oferta ta została przygotowana dla osób, które posiadają zobowiązania w bankach takie jak: kredyt hipoteczny, pożyczkę hipoteczną, kredyt na samochód, kredyt gotówkowy, kartę kredytową oraz kredyt pod zastaw.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu zbadania zdolności kredytowej oraz dopasowania odpowiedniej oferty, która zawsze przygotowujemy na podstawie porównania kilkudziesięciu ofert bezpośrednio z banków.

Skorzystaj z oferty kredytu konsolidacyjnego:

Okres kredytowania do 35 lat,
Zbadanie zdolności kredytowej w 15 minut,
Kredyt realizowany bezpośrednio w banku,
Możliwość konsolidacji wszystkich zobowiązań,
Niskie oprocentowanie kredytu.

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

Zapraszamy do kontaktu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysoką skuteczność w pozyskiwaniu kredytów dla osób indywidualnych firm i rolników. Zobacz jakie warunki kredytowe możemy przygotować właśnie dla Ciebie.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.