Leasing dla firm

Leasing dla firm jest popularną formą finansowania urządzeń i sprzętu niezbędnego do prowadzenia działalności gospodarcze. Leasing pozwala na finansowanie samochodów, komputerów, koparek, urządzeń rolniczych i wszystkich innych, które są potrzebne do prowadzenia działalności gospodarczej.

Istnieje kilka typów tego finansowania, które pozwalają wykupić urządzenie po zakończonym okresie leasingu jak i również podjęcie nowego urządzenia w zależności od profilu działalności. Zapraszamy do kontaktu w celu oszacowania zdolności kredytowej oraz dopasowania odpowiednich rozwiązań.

Skorzystaj z oferty kredytu konsolidacyjnego:

Możliwość wykupu urządzenia za 1% wartości,,
Zbadanie zdolności kredytowej w 15 minut,
Usługa realizowana bezpośrednio przez bank,
Możliwość konsolidacji wszystkich zobowiązań,
Niskie prowizje i szybka decyzja.

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

Zapraszamy do kontaktu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysoką skuteczność w pozyskiwaniu kredytów dla osób indywidualnych firm i rolników. Zobacz jakie warunki kredytowe możemy przygotować właśnie dla Ciebie.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.