Kredyt na samochód

Kredyt na samochód pozwala na finansowanie zakupu nowego lub używanego samochodu dla osób indywidualnych, które nie prowadzą działalności gospodarczych. Dzięki tej formie finansowania możemy zakupić wymarzony samochód a płatność rozłożyć na dowolne raty w terminie do 10 lat.

Nasza oferta pozwala na dopasowanie najlepszych warunków kredytowych porównując oferty kilkudziesięciu banków i wybraniu najlepszej formy finansowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy w 15 minut sprawdzić Twoją zdolność kredytową i przyśpieszyć wszelkie formalności.

Skorzystaj z oferty kredytu na samochód:

Okres kredytowania do 10 lat,
Możliwość podjęcia środków do 250.000 zł,
Kredyt realizowany bezpośrednio w banku,
Szybkie sprawdzenie zdolności kredytowej,
Niskie oprocentowanie kredytu,
Bez dodatkowych kosztów i prowizji.

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

Zapraszamy do kontaktu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysoką skuteczność w pozyskiwaniu kredytów dla osób indywidualnych firm i rolników. Zobacz jakie warunki kredytowe możemy przygotować właśnie dla Ciebie.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.