Kredyt konsolidacyjny dla frim

Kredyt konsolidacyjny dla firm oferuje połączenie aktualnych rat kredytów w jedną mniejszą oraz daje możliwość jednoczesnego podjęcia dodatkowych środków przy obniżonej racie kredytu, która pozwoli na swobodne zarządzanie środkami w firmie bez utraty płynności finansowej.

Oferta kredytu konsolidacyjnego jest idealnym rozwiązaniem dla firm z kilkoma zobowiązaniami, które chcą obniżyć ratę kredytu oraz dobrać dodatkowe środki na rozwój firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu oszacowania zdolności  kredytowej firmy i wybranie odpowiednich rozwiązań finansowych dla firm.

Skorzystaj z oferty kredytu konsolidacyjnego:

Okres kredytowania do 35 lat,
Zbadanie zdolności kredytowej w 15 minut,
Kredyt realizowany bezpośrednio w banku,
Możliwość konsolidacji wszystkich zobowiązań,
Niskie oprocentowanie kredytu.

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

1000+

Zadowolonych klientów

110 mln

Pozyskanych srodków

27

BANKÓW W OFERCIE

15

Lat doświadczenia

Zapraszamy do kontaktu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysoką skuteczność w pozyskiwaniu kredytów dla osób indywidualnych firm i rolników. Zobacz jakie warunki kredytowe możemy przygotować właśnie dla Ciebie.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.